facebook

odporność i trwałość

Donice KAMA flower produkowane są z kompozytów szklano – winyloestrowych i poliestrowych. Jest to technologia stosowana i sprawdzona przy produkcji jachtów morskich. Używamy najlepsze materiały znanych producentów, gwarantujących ich doskonałą jakość. Dzięki temu możemy zaoferować wyroby na najwyższym światowym poziomie.


Donice KAMA flower mogą być użytkowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzą się jako donice ogrodowe, donice na tarasy, donice do wnętrz, a także jako elementy małej architektury na ulicach i w parkach.


Nasze donice są niezwykle odporne na wodę, duży upał i silny mróz (jeśli w donicy nie zalega woda), światło słoneczne, spaliny, zanieczyszczenia powietrza i czynniki biologiczne. Są również bardzo wytrzymałe i trwałe. W tym względzie znacznie górują nad donicami ceramicznymi – nie można ich zbić lub wykruszyć, a także stalowymi i drewnianymi, które ulegają degradacji. Powierzchnia donic jest doskonale gładka i błyszcząca, co znacznie ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń.


Zewnętrzna kolorowa warstwa donic KAMA flower ma dużą grubość, jest wyjątkowo twarda i doskonale chroni przed uszkodzeniem. Jest to duża zaleta naszych donic w porównaniu do wyrobów innych producentów stosujących lakierowane tworzywa. W wyjątkowych przypadkach porysowania donic, ślady można usunąć poprzez zeszlifowanie rys i wypolerowanie powierzchni do uzyskania pierwotnego połysku. Jest to możliwe właśnie dzięki dużej grubości warstwy zewnętrznej.


Donice KAMA flower nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych czy konserwujących. Do czyszczenia można stosować wszystkie dostępne w domu środki, za wyjątkiem zawierających materiały ścierne.