facebook

duże donice

KAMA flower produkuje duże donice o wysokościach dochodzących do 125 cm, a średnicach do 130 cm. Takie wielkości pozwalają na zasadzenie w nich nawet bardzo dużych roślin. Dzięki temu możliwe są widowiskowe i okazałe aranżacje tak pożądane w reprezentacyjnych miejscach takich jak hotele, recepcje firm, galerie handlowe, salony samochodowe i wiele innych. W takich lokalizacjach doskonale sprawdzą się również sztuczne rośliny, które – jeśli są wysokiej jakości, będą praktycznie nie do odróżnienia od okazów naturalnych.


Donice KAMA flower mogą być użytkowane również na zewnątrz pomieszczeń dzięki ich niezwykłej odporności na warunki atmosferyczne – słońce, wodę, upał i mróz.
Z powodzeniem sprawdzą się jako elementy architektury miejskiej na ulicach i w parkach. Rośliny można sadzić bezpośrednio w donicach lub też w dodatkowych wkładach, które również dostępne są w naszej ofercie. Przemieszczanie donic znacznie ułatwią opcjonalne kółka.

Donice produkujemy w ośmiu liniach wzorniczych. W każdej z nich dostępne są różne wielkości i kolory. Ich wybór pozwala uzyskać niezwykłe kompozycje upiększające każde miejsce.

Producent dużych donic KAMA flower

więcej