facebook

donice ogrodowe

Wyroby KAMA flower mogą być stosowane jako donice ogrodowe dzięki materiałom z których są wykonane. Kompozyty są bardzo odporne na działanie wody, słońca, niskich i wysokich temperatur. Nie ulegają także degradacji pod wpływem pleśni, grzybów, owadów i innych czynników biologicznych. Nasze produkty będą służyły Państwu przez wiele lat bez utraty swojego blasku i piękna.


Zewnętrzna kolorowa warstwa donic ogrodowych zwana żelkotem ma dużą grubość, jest bardzo twarda, niezwykle wytrzymała i doskonale chroni przed uszkodzeniem. Jest to duża przewaga naszych wyrobów nad innymi, które zwykle są lakierowane lub nawet wykonane z polietylenu i bardzo łatwo ulegają porysowaniu. Dodatkowo, dzięki lustrzanej powierzchni i doskonałej gładkości znacznie ograniczone jest osadzanie się zanieczyszczeń na wyrobach KAMA flower.

Rośliny można zasadzić wprost w donicach lub opcjonalnie w specjalnych wkładach znacznie ułatwiających prace pielęgnacyjne. Produkty dostępne są w ośmiu wzorach, pięciu wysokościach oraz czterech kolorach standardowych, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie do naturalnego otoczenia, wyposażenia tarasu bądź stylistyki elewacji.

Producent donic ogrodowych KAMA flower

więcej