facebook

duże donice

KAMA flower produkuje duże donice o wysokościach dochodzących do 125 cm, a średnicach do 130 cm. Takie wielkości pozwalają na zasadzenie w nich nawet bardzo dużych roślin. Dzięki temu możliwe są widowiskowe i okazałe aranżacje tak pożądane w reprezentacyjnych miejscach takich jak hotele, recepcje firm, galerie handlowe, salony samochodowe i wiele innych. W takich lokalizacjach doskonale sprawdzą się również sztuczne rośliny, które – jeśli są wysokiej jakości, będą praktycznie nie do odróżnienia od okazów naturalnych.

Użytkowanie dużych donicDonice KAMA flower mogą być użytkowane również na zewnątrz pomieszczeń dzięki ich niezwykłej odporności na warunki atmosferyczne – słońce, wodę, upał i mróz.
Z powodzeniem sprawdzą się jako elementy architektury miejskiej na ulicach i w parkach.Rośliny można sadzić bezpośrednio w donicach lub też w dodatkowych wkładach, które również dostępne są w naszej ofercie. Przemieszczanie donic znacznie ułatwią opcjonalne kółka.
Donice produkujemy w ośmiu liniach wzorniczych. W każdej z nich dostępne są różne wielkości i kolory. Ich wybór pozwala uzyskać niezwykłe kompozycje upiększające każde miejsce.

Producent dużych donic KAMA flower

więcej